Evakavimo Planai

Braižymas / Spauda / Gamyba

Evakavimo planų braižymas
iš pirmų rankų

Evakavimo planų braižymas - yra viena iš mūsų sričių, kurioje jau esame sukaupę didelę patirtį.

Mumis pasitiki tiek mažesnės, tiek ir didelės bei tarptautinės įmonės. Mes orientuoti suteikti paslaugą greitai bei kokybiškai. Mūsų nubraižyti evakuacijos planai ne tik atitinka visus priešgaisrinės saugos reikalavimus, bet ir atrodo estetiškai.

Garantuojame sutartų terminų laikymąsi bei gautos informacijos konfidencialumą.

Braižymas

Evakavimo planai nubraižomi pagal Jūsų pastato ar patalpų originalų planą pagal visus reikalavimus. Mūsų nubraižyti evakuaciniai planai visiškai atitiks Jūsų biuro, viešbučio ar kitų patalpų išdėstymą.

Spauda

Evakavimo planai gali būti atspausdinti ant įvairių paviršių, įrėminti ar įlaminuoti tiek A4, tiek A3 formatais. Taip pat siūlome ir nestandartinius sprendimus, pavyzdžiui evakaucijos planas ant stiklo ar plėvelės.

Konsultacija

Prieš braižydami evakuacijos planus, nemokamai pakonsultuosime kiek evakuacijos planų reikia Jūsų patalpose, kas juose turi būti pažymėta bei atsakysime į kitus, su evakavimo planais, susijusius klausimus.

Evakavimo Planų

Pavyzdžiai

Evakuacijos planai gali būti atspausdinti ant įvairių paviršių, įrėminti ar įlaminuoti. Daugeliu atvejų, galime pasiūlyti ir nestandartinius sprendimus naudojant stiklą, medį ar metalą.

Mūsų partneriai
bei klientai

Mumis pasitiki tiek mažesnės, tiek ir didelės bei tarptautinės įmonės. Evakuacijos planus braižome ir kitoms, priešgaisrine sauga ar pastatų techniniu aptarnavimu užsiimančioms įmonėms.

© 2019 MB "Idėjų Kontūrai"